مبرد R-32 برای چیلرهای اسکرال تجاری

استفاده برند Carrier از مبرد R32 برای چیلرهای اسکرال تجاری

Carrier، بعنوان بخشی از تعهد خود برای تامین راه حل هایی برای مشتریان که بتواند مبرد مناسب را بنا به کاربردهای مختلف استفاده کنند، در چیلرهای تجاری خود که از تکنولوژی اسکرال استفاده می کنند ، مبرد R32 را جایگزین مبرد R-410A ( که مبردی است با پتاسیل بسیار بالا برای افزایش گرمایش جهانی) کرد. R32 به دلیل تاثیر مخرب کمتر بر روی محیط زیست، بازدهی بالاتر، دسترسی راحت تر، و استفاده آسان تر انتخاب شده است.
در اروپا، این مبرد در بعضی از چیلرهای اسکرال از ابتدای سال 2020 ارائه میشود. در مناطق دیگر نیز این معرفی به تدریج اتفاق می افتد و در نهایت با قوانین پروتکول مونتریال ، اصلاحیه کیگالی سازمان ملل که در سال 2023 اجرا خواهد شد، منطبق خواهد گردید. Carrier، یکی از برترین های جهان در وسائلمبرد r32 در اینورتر گرمایشی با تکنولوژی پیشرفته، سیستم های تهویه و مبردها، بخشی از شرکت Carrier Global، یک شرکت پیشرو جهانی، تامین کننده تکنولوژی های گرمایشی و تهویه پیشرفته، و تهویه مطبوع، مبردها، آتش نشانی، امنیت و تکنولوژی اتوماسیون ساختمان ها می باشد.
کریس نلسون، رئیس دپارتمان تهویه مطبوع Carrier، گفت: «شرکت Carrier، بر روی مبرد متناسب با هر کاربرد تمرکز می‌کند تا بهترین راه‌حل‌ها را برای مشتریان خود ارائه دهد. پس از ارزیابی کامل گزینه‌ها، Carrier مبرد R32 را برای چیلرهای اسکرال و پمپ‌های حرارتی به دلیل تأثیر کمتر آن بر محیط‌ زیست انتخاب کرد و بر تعهد همیشگی ما به پایداری تأکید کرد.
استفاده Carrier از مبرد R32 و طراحی سیستم ویژه، ردپای کربن مبرد را تا 80 درصد در چیلرهای اسکرال تجاری و پمپ های حرارتی کاهش می دهد. این به دلیل پتانسیل گرمایش جهانی بسیار پایین تر و کاهش قابل توجه شارژ مبرد سیستم در مقایسه با نسل قبلی با استفاده از R410A است.
Carrier به طور مداوم درجهت ارائه راه حل های بلندمدت برای پیشروی در این صنعت و ترویج محصولات بسیار کارآمد با تأثیر کمتر بر گرمایش جهانی سرمایه گذاری می کند. این اعلامیه Carrier در سال 2018 پس از آنکه این شرکت R454B که با نام تجاری Puron Advance شناخته می‌شود را ، به‌عنوان راه‌حل اصلی کاهش گرمایش جهانی بعنوان جایگزینی برای R410A در داکت های مسکونی وپکیج های تجاری که با کمپرسورهای اسکرال کار می کنند و در در آمریکای شمالی فروخته شده بودند انتخاب کرد، صورت گرفت.
Carrier همچنین قبلاً با انتخاب HFO R-1234ze(E) برای چیلرهای اسکرو در اروپا در سال 2015، معرفی R513A در چیلرهای مالتی اسکرو و سانتریفیوژ در سال 2018 و در نهایت معرفی چیلر سانتریفیوژی که با استفاده از HFOR-1233zd(E) کار می کند و برنده جایزه AquaEdge® 19DV در سال 2016 می باشد، تعهدات خود را برای حرکت به سمت مبردهای با پتانسیل گرمایش جهانی پایین اعلام کرده بود.

جدول مقایسه R410A و R32

جدول مقایسه R410A و R32

مقاله قبلی
تصفیه آب رودخانه برای برج های خنک کن
مقاله بعدی
داکت اسپلیت چیست؟ کارکرد و مزایا و معایب آن چیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

keyboard_arrow_up