» درباره شرکت مهندسی اطلس تهویه پارس

شرکت مهندسی اطلس تهویه پارس با بیش از یک دهه سابقه مفید در زمینه مشاوره، تامین تجهیزات مکانیکی و اجرای پروژه های تاسیسات ساختمانی و صنعتی تهویه مطبوع، در اسفندماه سال ۱۳۸۷ تاسیس شد.

از همان ابتدا، ارائه محصولات با کیفیت، مشتری مداری و رعایت حقوق مصرف کننده و حمایت از محیط زیست از اهداف و دغدغه های اصلی مدیران شرکت بوده است.

در راستای نیل به این هدف، شرکت اطلس تهویه پارس ضمن همکاری با تولید کنندگان مطرح بین المللی و انجام پروژه های مشترک با تولیدکنندگان مطرح جهانی و حرکت به سمت بومی سازی برخی تجهیزات خاص، گام های ارزشمندی را در جهت تامین تجهیزات صنایع برداشته و عیار واقعی خود را نمایان ساخته است.

در این راستا شرکت مهندسی اطلس تهویه پارس با اخذ نمایندگی انحصاری از کمپانی AUX چین در بخش تهویه تخصصی محصولات ( سیستم هیت پمپ، هواساز، فن کوئل، اسپلیت داکت و سیستم های VRF ) در سطح کشور جایگاهی انحصاری و فعال داشته و مفتخر است که با ۱۲ سال حضور فعال در مراکز ، سازمان ها و خانه های گرم ایرانیان همچنان به عنوان نمایندگی انحصاری این برند فعال است .

شرکت مهندسی اطلس تهویه پارس، زیرمجموعه گروه هلدینگ اطلس و دارای شعبه ای به نام شرکت اطلس نادری کلیما ثبت شده در کشور ترکیه می باشد که جهت واردات کالا از طریق شرکت رسمی خود از تمامی امکانات برای ثبت سفارش، باز کردن LC و تامین کالا در داخل کشور طبق روال قانونی، جهت تهیه کالاهای ساخت کشورهای اروپایی، بهره مند می باشد .

از آنجایی که در چشم انداز این شرکت حمایت از محصولات تولید داخل از جایگاه به سزایی برخوردار است مفتخریم که در سراسر کشور و با توجه به نیاز هر استان، با نام تجاری ثبت شده ATP به ارائه محصولات و خدمات پس از فروش (سریع، مطمئن، و با گارنتی بی قید و شرط) به هموطنان عزیزمان مبادرت ورزیده ایم .

» فعالیت های شرکت مهندسی اطلس تهویه پارس

اعضای هیئت مدیره شرکت مهندسی اطلس تهویه پارس با بیش از ۲۵ سال سابقه فعالیت درخشان در صنعت تاسیسات و تهویه مطبوع و با هدف اقتصادی کردن پروژه ها با توجه به نیاز صنعت امروز در حال فعالیت می باشند.

شرکت مهندسی اطلس تهویه پارس در طول سال‌های فعالیت خود، با پروژه های مسکونی ، تجاری ، ارزی و صنعتی بسیاری که از برند کمپانی شرکت استفاده کرده اند در ارتباط بوده‌؛ و به واسطه تعهد بر کیفیت محصولات و ارائه خدمات برتر، همواره به جلب اعتماد و رضایت مصرف‌کنندگان محترم مفتخر بوده است.

چارت سازمانی تهویه پارس

» زمینه  فعالیت های شرکت مهندسی اطلس تهویه پارس

  مراحل فعالیت های اصلی و اولیه کار

. خدمات بازدید از پروژه ها
. طراحی و مهندسی تاسیسات
. ارائه نقشه
. اجرای تاسیسات تهویه مطبوع
. تامین دستگاه های بخش تهویه مطبوع
. راه اندازی و بهره برداری از محصولات
. و نهایتا پشتیبانی از محصولات

 خدمات مهندسی مشاور تاسیسات مکانیکی و الکترونیکی

شرکت مهندسی اطلس تهویه پارس با بهره مندی و همکاری بهترین برندها و استفاده از دانش روز، شما را در کلیه پروژه های صنعتی و ساختمانی از ابتدا تا انتها همراهی کرده و با انجام صفر تا صد پروژه ها، رضایتمندی و خیالی آسوده را برای شما هموطنان عزیز به همراه خواهد داشت.
.
.
.

  خدمات نگهداری پروژه ها :

 خدمات نگهداری پروژه ها شامل:
انواع برج های ساختمانی، انواع مجتمع های مسکونی، مجموعه های چندمنظوره و پروژه های بخش صنعتی که طبیعتا جهت کاهش هزینه های نگهداری و تامین قطعات یدکی علاقه مندی این مجموعه به نگهداری پروژه هایی است که از برند خود کمپانی استفاده کرده اند تا برای کارفرما مقرون به صرفه تر باشد.

.

 تقاضای فعالیت در استان خود با گارانتی:

با توجه به گسترش محصولات و خدمات شرکت مهندسی اطلس تهویه پارس و نیاز هموطنان عزیز به خرید محصولات و خدمات انحصاری برند AUX و محصولات برند داخلی ATP در سراسر کشور متقاضیان درخواست نمایندگی و فعالیت با ارسال مدارک و تجارب خود به اخذ مجوز فعالیت با گارانتی مطمئن ما و منطبق با شرائط شهر و استان خود مبادرت نمایند.

.

» شوالیه اروپا در صنعت تهویه مطبوع شرکت مهندسی اطلس تهویه پارس

درباره شرکت مهندسی اطلس تهویه پارس ذکر این نکته حاذ اهمیت است که تنها شرکت دارنده نشان شوالیه اروپا در صنعت تهویه مطبوع ایران می باشد و این به واسطه ارائه خدمات صحیح، صداقت در عملکرد و سلامت تامین کالا، پشتیبانی  و گارانتی محصول و نهایتا رضایت کارفرما و بهره برداران بوده، امید است که با فعالیت در سطح کشور و ارائه خدمات رسانی بهتر و بهره مندی از استانداردهای بین المللی توانایی حضور موفق تر در پروژه های کشور را داشته و بتوانیم در زمینه تاسیسات تهویه مطبوع در سطح کشور پیشتاز باشیم.

نشان-شوالیه-مدیریت-اروپا-در-صنعت-تهویه-مطبوع

به منظور آشنایی بیشتر با پتانسیل و ظرفیت  فعالیت شرکت میتوانید به رزومه ها و نمونه تصاویر پروژه های موفق در سطح کشور مراجعه نموده و در صورت هرگونه سوال از اطلاعات و هماهنگی های بیشتر با شماره های دفتر مرکزی و کارشناسان مربوط به هر حوزه و استان تماس بگیرید.

keyboard_arrow_up