درباره اطلس تهویه پارس

بیش از ۱۲ سال از حضور فعال شرکت مهندسی اطلس تهویه پارس در کشور ایران در  مراکز ، سازمان ها و خانه های گرم ایرانیان می گذرد. شرکت با هدف انجام پروژه های تاسیسات ساختمانی و صنعتی کار خود را از اسفند ماه سال ۱۳۸۷ آغاز نمود و توانست با اخذ نمایندگی انحصاری از کمپانی AUX چین در بخش تهویه تخصصی محصولات  (چیلر، هواساز،  فن کوئل، اسپلیت داکت و سیستم های VRF ) در سطح کشور جایگاهی انحصاری و فعال داشته باشد و با گذشت ۱۲ سال همچنان به عنوان نمایندگی انحصاری این برند فعال می باشد.

از مزیت های اصلی شرکت مهندسی اطلس تهویه پارس علاوه بر داشتن نمایندگی انحصاری برند AUX  چین، محصولات تولید داخلی کشور با استفاده از نام تجاری ثبت شده ATP است که در بسیاری از استان های کشور  منطبق با نیاز آن استان به ارائه محصولات و خدمات پس از فروش (سریع، مطمئن، با گارانتی) مشغول می باشد.

 همچنین شرکت مهندسی اطلس تهویه پارس زیرمجموعه گروه هلدینگ اطلس  و دارای شعبه ای به نام شرکت اطلس نادری کلیما ثبت شده در کشور ترکیه می باشد که جهت واردات کالا از اروپا از طریق شرکت رسمی خود در آن کشور بهره گرفته و برای تهیه کالای ساخت کشورهای اروپایی، تمامی امکانات برای ثبت سفارش، باز کردن LC  و تامین کالا در داخل کشور طبق روال قانونی، وجود دارد.

» چارت سازمانی اطلس تهویه پارس

چارت سازمانی تهویه پارس

» فعالیت های شرکت مهندسی اطلس تهویه پارس

هیئت مدیره شرکت مهندسی اطلس تهویه پارس با بیش از ۲۵ سال سابقه درخشان فعالیت در صنعت تاسیسات و تهویه مطبوع، به طور مستقل با هدف اقتصادی کردن پروژه ها در زمینه تاسیسات با توجه به نیاز صنعت امروز در حال فعالیت می باشد و از طرفی اعتماد مصرف‌کنندگان سرمایه‌ای است ارزشمند برای شرکت مهندسی اطلس تهویه پارس که آن را به واسطه تعهد بر کیفیت محصولات و ارائه خدمات بنا نهاده‌ایم.

شرکت مهندسی اطلس تهویه پارس در طول سال‌های فعالیت خود، از یک سو با پروژه های مسکونی ، تجاری ، ارزی و صنعتی که از برند کمپانی شرکت استفاده کرده در ارتباط بوده‌ است.

» زمینه  فعالیت های شرکت مهندسی اطلس تهویه پارس

  مراحل فعالیت های اصلی و اولیه کار

  • خدمات بازدید از پروژه ها
  • طراحی و مهندسی تاسیسات
  • ارائه نقشه
  • اجرای تاسیسات تهویه مطبوع
  • تامین دستگاه های بخش تهویه مطبوع
  • راه اندازی ،بهره برداری و نهایتا پشتیبانی محصولات

 خدمات مهندسی مشاور در تاسیسات مکانیکی و الکترونیکی از ابتدا تا انتها

خدمات مهندسی مشاور در تاسیسات مکانیکی و الکترونیکی به صورت یک کار کلیدی از ابتدا تا انتها که اگر چنانچه نیاز به همکاری با تامین   کننده های  مختلف در آن بخش باشد این شرکت با استفاده از بهترین برندهای روز و بهره گیری از دانش روز پروژه صنعتی و ساختمانی شما را     همراهی خواهد کرد..

 

.

  خدمات نگهداری پروژه ها :

 خدمات نگهداری پروژه ها مثل انواع برج های ساختمانی،انواع مجتمع های مسکونی ،مجموعه های چندمنظوره و بخش صنعتی که طبیعتا علاقه  مندی این مجموعه به نگهداری پروژه هایی است که از برند خود کمپانی استفاده کردندتا هزینه های نگهداری و تامین قطعات یدکی محصولات برای  کارفرما مقرون به صرفه تر باشد.

 

.

 تقاضای فعالیت در استان خود با گارانتی:

 گسترش فعالیت نمایندگی های فروش و خدمات پس از فروش در سطح کشور که با در اختیار داشتن  نمایندگی اختصاری برند AUX و محصولات تولید  داخل کشور با نام تجاری ثبت شده ATP فعال است و در بسیاری از استانهای کشور منطبق با تصمیم گیری مربوط به آن استان میتوانید تقاضای فعالیت  در استان خود را با گارانتی و مطمئن داشته باشید.

 

.

» شوالیه اروپا در صنعت تهویه مطبوع شرکت مهندسی اطلس تهویه پارس

شرکت مهندس اطلس تهویه پارس تنها شرکت دارنده نشان شوالیه اروپا در صنعت تهویه مطبوع ایران می باشد و این به واسطه ارائه خدمات صحیح، صداقت در عملکرد و سلامت تامین کالا، پشتیبانی  و گارانتی محصول و نهایتا رضایت کارفرما و بهره برداران بوده، امید است که با فعالیت در سطح کشور و ارائه خدمات رسانی بهتر و بهره مندی از استانداردهای بین المللی توانایی حضور موفق تر در پروژه های کشور را داشته و بتوانیم در زمینه تاسیسات تهویه مطبوع در سطح کشور پیشتاز باشیم.

نشان-شوالیه-مدیریت-اروپا-در-صنعت-تهویه-مطبوع

به منظور آشنایی بیشتر با پتانسیل و ظرفیت  فعالیت شرکت میتوانید به رزومه ها و نمونه تصاویر پروژه های موفق در سطح کشور مراجعه نموده و در صورت هرگونه سوال از اطلاعات و هماهنگی های بیشتر با شماره های دفتر مرکزی و کارشناسان مربوط به هر حوزه و استان تماس بگیرید.

keyboard_arrow_up