خرید داکت اسپلیت اینورتر

»» قیمت ها در تاریخ 16 فروردین 1402 بروزرسانی شده است.

قیمت داکت اسپلیت های اینورتر در این صفحه بروز هستند. برای اطلاع از شرایط سفارش دستگاه ها و مشاوره تخصصی برای موارد خاص پروژه شما، با مشاوران ما در اطلس تهویه پارس در ارتباط باشید.

شما در صفحه خرید داکت اسپلیت اینورتر هستید، برای خرید دیگر محصولات تهویه مطبوع آکس میتوانید به صفحه محصولات مراجعه کنید.

داکت اسپلیت اینورتر با توجه به میزان خنک کننده گی که ایجاد می کند و یا تفاوت میان ترموستات و دمای محیط مصرف برق دارد. برخلاف داکت اسپلیت معمولی، داکت اسپلیت اینورتر به صورت کامل خاموش نخواهد شد.
از نظر هزینه داکت اسپلیت اینورتر برای کارفرمایان و صاحبان خانه ها برآورد بالاتری باید در نظر گرفته شود ولی به دلیل مصرف برق بسیار پایین در این نوع داکت خرید آن به صرفه خواهد بود.

ساختار داکت اسپلیت اینورتر چگونه است؟

این محصول از یونیت های داخلی و خارجی تشکیل شده اند که هر کدام از آن ها اجزای مخصوصی را در خود جای داده اند که باعث عملکرد بهتر دستگاه خواهند شد.
باید توجه داشته باشید که کمپرسور و لوله های مویی در این قسمت ها جاگذاری شده اند و برای دسترسی به آن ها می بایست به یونیت های داخلی و خارجی نیز سر بزنید.

نحوه عملکرد داکت های اینورتر چگونه است؟

اسپلیت های اینورتر دارای کمپرسور های اینورتر می باشند که در ابتدای فعالیت از کم ترین میزان برق استفاده می کنند و در صورت نیاز درجه مصرفی برق شان را افزایش می دهند.
بسیاری از افراد ممکن است ازبا خود بپرسند که میزان آمپر در هنگام روشن کردن اسپلیت اینورتر چند آمپر می باشد؟
برای پاسخ به چنین سوالاتی باید بگوییم که برق در هنگام روشن شدن دستگاه تنها 9 آمپر خواهد بود و سپس در صورت نیاز کم و زیاد می شود و این موضوع سبب می گردد تا کمپرسور به طور ناگهانی خاموش نگردد.
این موضوع سبب می گردد که به دستگاه فشار زیادی وارد نگردد و همچنین استفاده از برق تا حد بسیار زیادی کاهش یابد.
اما در دستگاه های داکت اسپلیت معمولی، به هنگام روشن کردن دستگاه، برق با 16 آمپر انرژی لازم را برای شروع فعالیت اسپلیت آماده می سازد و سپس کمپرسور را خاموش می نماید.

داکت اسپلیت اینورتر نسبت به داکت اسپلیت on/off مصرف برق کمتری دارد و بسیار در میزان هزینه انرژی به صرفه است.

بله. داکت اسپلیت کانالی عملکردی مشابه اسپلیت و کولر گازی برای خنک کردن محیط دارد، اما برای گرم کردن محیط با گردش آب گرم داخل داکت اسپلیت ، باعث گرم شدن محیط می شود.

پاکسازی کانال های تهویه مطبوع

question_answer0
تمیز کردن کانال های تهویه
بازرسی دوره ای و منظم سیستم های گرمایش و سرمایش و کل ساختمان همیشه کار خوبی است که صاحبان یا ساکنین ساختمان ها را از بروز مشکلات جدی و پرهزینه در ساختمان و تأسیسات آن در امان می دارد. یکی از مسائل مهم ساختمان هایی که سیستم تهویه مطبوع کانالی…

داکت اسپلیت چیست؟ کارکرد و مزایا و معایب آن چیست

question_answer0
سیستم داکت اسپلیت
موارد مربوط به تهویه و تهویه مطبوع را باید حتی قبل از ساخت خانه در مرحله طراحی در نظر گرفت. به خصوص اگر قصد دارید یک ساختار یکپارچه برای نصب سیستم های تهویه مطبوع ساختمان خود داشته باشید. اگر قصد دارید خانه بسازید یا در خانه های قدیمی تعمیرات اساسی…
keyboard_arrow_up