برای اطلاع از شرایط سفارش دستگاه ها و مشاوره تخصصی برای موارد خاص پروژه شما با مشاوران ما در اطلس تهویه پارس در ارتباط باشید .

داکت اسپلیت اینورتر با توجه به میزان خنک کننده گی که ایجاد می کند و یا تفاوت میان ترموستات و دمای محیط مصرف برق دارد. برخلاف داکت اسپلیت معمولی، داکت اسپلیت اینورتر به صورت کامل خاموش نخواهد شد.
از نظر هزینه داکت اسپلیت اینورتر برای کارفرمایان و صاحبان خانه ها برآورد بالاتری باید در نظر گرفته شود ولی به دلیل مصرف برق بسیار پایین در این نوع داکت خرید آن به صرفه خواهد بود .

ساختار داکت اسپلیت اینورتر چگونه است؟

این محصول از یونیت های داخلی و خارجی تشکیل شده اند که هر کدام از آن ها اجزای مخصوصی را در خود جای داده اند که باعث عملکرد بهتر دستگاه خواهند شد.
باید توجه داشته باشید که کمپرسور و لوله های مویی در این قسمت ها جاگذاری شده اند و برای دسترسی به آن ها می بایست به یونیت های داخلی و خارجی نیز سر بزنید.

نحوه عملکرد داکت اسپلیت های اینورتر چگونه است؟

اسپلیت های اینورتر دارای کمپرسور های اینورتر می باشند که در ابتدای فعالیت از کم ترین میزان برق استفاده می کنند و در صورت نیاز درجه مصرفی برق شان را افزایش می دهند.
بسیاری از افراد ممکن است ازبا خود بپرسند که میزان آمپر در هنگام روشن کردن اسپلیت اینورتر چند آمپر می باشد؟
برای پاسخ به چنین سوالاتی باید بگوییم که برق در هنگام روشن شدن دستگاه تنها 9 آمپر خواهد بود و سپس در صورت نیاز کم و زیاد می شود و این موضوع سبب می گردد تا کمپرسور به طور ناگهانی خاموش نگردد.
این موضوع سبب می گردد که به دستگاه فشار زیادی وارد نگردد و همچنین استفاده از برق تا حد بسیار زیادی کاهش یابد.
اما در دستگاه های داکت اسپلیت معمولی، به هنگام روشن کردن دستگاه، برق با 16 آمپر انرژی لازم را برای شروع فعالیت اسپلیت آماده می سازد و سپس کمپرسور را خاموش می نماید.

فهرست